Antimatter na czterech koncertach w Polsce

Artur Chachlowski

Antimatter nie trzeba przedstawiać polskim fanom progressive, darkwave i art rocka. Po raz ostatni Anglicy, opisywani na Wyspach Brytyjskich jako „najsmutniejszy zespół świata,” odwiedzili Polskę w 2019 r., przed pandemią wirusa COVID-19. Teraz Antimatter powraca, aby zagrać 4 koncerty oraz przedstawić nową płytę „A Profusion Of Thought”.

Zespół wystąpi:

19.11 w 
Poznaniu (2progi)
20.11 w Krakowie
(Zaścianek)
21.11 w Warszawie (Remont)

22.11 w Brześciu Kujawskim (BCKiH Wahadło)

Grupie Antimatter na trasie po Polsce towarzyszyć będzie polski zespół Retrospective, który podczas koncertów promować będzie nową płytę „Introvert”, która ukaże się w listopadzie.

Bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie dostępne na:

ToBilet.pl: https://tobilet.pl/antimatter.html

ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/antimatter/

bilety24: https://www.bilety24.pl/szukaj?search=antimatter&submit=

oraz jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com

Wydarzenia na Facebook:

Poznań: https://fb.me/e/4Lri5W14g

Kraków: https://fb.me/e/2MYOXQAqi

Warszawa: https://fb.me/e/1RFRxaDpJ

Brześć Kujawski: https://fb.me/e/2QIhrAprF

Organizatorami polskich koncertów Antimatter są Independent Music Market oraz Iron Realm Productions.

—-----------

Na koncertach klasyczny elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się ze starych, jak i nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że „to w Polsce spotykałem zawsze z najlepszą publikę – czy to grając solo, czy z zespołem. Teraz z ogromną przyjemnością możemy potwierdzić, że po raz pierwszy od trzech lat, wracamy do Polski w listopadzie w pełnym, elektrycznym składzie. W moim archiwum nienagranych i niepublikowanych utworów Antimatter zebrało mi się ponad trzydzieści kawałków – nie włączałem ich do kolejnych płyt. Obiecałem sobie, że teraz dam szansę im wybrzmieć. Mam nadzieję, że spotkamy się w Polsce w listopadzie.”

antimatter plakat830

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.