Ruszyła przedsprzedaż na koncert The War On Drugs

Artur Chachlowski, Ruszyła przedsprzedaż na koncert The War On Drugs

Ruszyła przedsprzedaż na pierwszy w Polsce koncert The War On Drugs.

Zdobądź bilet już teraz na stronie progresja.com oraz bileterii GoOut.

Przedsprzedaż: https://bit.ly/TWODProgresja

Data: 12.06.2023
Miejsce: Letnia Scena Progresji, ul. Fort Wola 22, Warszawa
Bilety: 145 zł w przedsprzedaży / 165 zł w dniu koncertu


Czy The War On Drugs są dziś jednym z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych? Takie zdanie zdecydowanie nie będzie przesadą! Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy.

Dyskografię Amerykanów zamyka album „I Don’t Live Here Anymore” z 2021 roku. Tych dziesięć niezwykle przebojowych i dopracowanych utworów to kolejny, konsekwentny krok w karierze The War On Drugs. Album zebrał, tradycyjnie dla tego zespołu, same pozytywne recenzje, zachwycając krytyków i przynosząc kolejne rzesze oddanych fanów. Możecie być pewni, że na koncercie usłyszycie nie tylko najlepsze utwory z tego krążka, ale również przekrojowy wybór największych przebojów, które doskonale znacie.

Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami na pierwszym koncercie The War On Drugs w Polsce. Do zobaczenia na Letniej Scenie Progresji!

MLWZ album na 15-lecie