Toguslav Brandt zapowiada realizację klipu do nowego albumu

Artur Chachlowski

Toguslav Brandt zapowiada realizację klipu do nadchodzącego albumu "Motoroll". tTrio właśnie zapowiedziało wydarzenia związane z realizacja klipu do nadchodzącego albumu.

Nagrania będą przeprowadzone podczas wydarzenia na żywo w zaprzyjaźnionym od lat z zespołem "Gościńcem u Kalicha" w Węgorzewie. Jak zapowiadają muzycy będzie to obraz zrealizowany na całkowitym spontanie z udziałem publiczności, którą artyści już serdecznie zapraszają. Wydarzenie będzie mieć miejsce 28 stycznia 2023 roku i wystartuje o godz. 16.00 natomiast od godziny 19.00 rozpocznie się koncert zespołu podczas którego zostaną zrealizowane ujęcia, które także znajdą się w klipie.

Twórcą i realizatorem klipu jest firma KB Project Karola Bondaruka. Goście wydarzenie oczywiście wystąpią w klipie.

Album "Motoroll" to druga po debiutanckiej "Starej Gwardii" płyta zespołu. Będzie on hołdem dla hard rocka, który chcą złożyć muzycy. Klip zilustruje singiel tytułowy zapowiadanego krążka, który będzie promować najnowszą propozycję Toguslav Brandt.

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.