„Zostań Nerdem” – zachęcają w nowym singlu Czesław Mozil i Kasia Łaska

Artur Chachlowski

Singiel Czesława Mozila i Grajków Przyszłości ft. Kasia Łaska zatytułowany „Zostań Nerdem” jest zapowiedzią nowej płyty, pt. „Inwazja Nerdów Vol.1” na której akompaniatorami są wyłącznie dzieci i młodzież.

Przedpremierowo płyta dostępna jest już w przedsprzedaży za pośrednictwem strony Preorder.pl.

Pierwszy singiel z nowej płyty niesie ważne przesłanie, które słychać w refrenie śpiewanym przez Kasię - „Nie zostali nigdy słynni Ci, co chcieli być jak inni”. Przełamuje on lęk przed byciem innym, motywuje do rozwoju swoich indywidualnych pasji.

"Te słowa bardzo odzwierciedlają moją młodość. Ja zawsze byłem nerdem! – wspomina Czesław Mozil i dodaje. „Warto rozwijać swoje pasje, zwłaszcza te, które są niestandardowe”.

Singiel dostępny jest już we wszystkich największych sieciach streaming’owych pod ogólnym linkiem: https://e-muzyka.ffm.to/czeslawmozilzostannerdem

Do piosenki powstał również teledysk, który będzie dostępny na oficjalnym kanale YouTube Czesława Mozila: www.youtube.com/@CzeslawMozil

Premiera „Inwazji Nerdów Vol. 1” zaplanowana jest na 2 grudnia br. i jest to kontynuacja, pod względem muzycznym, a nie tematycznym - nagrodzonej przez Akademię Fonograficzną Fryderyk 2020 w kategorii „Album roku muzyka dziecięca i młodzieżowa”, płyty pt. „Kiedyś to były Święta”.

MLWZ album na 15-lecie Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!