Zespół Lor otwiera 2023 rok nowym singlem

Artur Chachlowski

„Trafalgar Square” to najnowszy singiel młodego i niezaprzeczalnie obiecującego zespołu Lor. Składa się on z czterech artystek – Pauliny Sumery, Julii Skiby, Julii Błachuty i Jagody Kudlińskiej, które tworzą najnowszy album we współpracy z braćmi Sarapata pod banderą wytwórni Agora Muzyka. 

Eteryczne dźwięki wydobywające się z kolejnych utworów skradają serca coraz szerszej grupie fanów. 

Najnowszy utwór - Trafalgar Square” – to prywatna wycieczka dziewczyn w głąb siebie. Tytułowy Trafalgar Square znajduje się w centrum brytyjskiej stolicy, z którą zespół Lor jest mocno związany. Plac jest uważany przez Brytyjczyków za serce Londynu, a jednocześnie miejsce spotkań, wydarzeń, koncertów i uroczystości, które sprawiają, że jest to miejsce tętniące życiem, ale również wspomnieniami. 

Jak mówi o singlu zespół Lor: Życie w Londynie jest bardzo ważną i integralną częścią naszej twórczości. Z tego powodu chciałyśmy dedykować temu miastu fragment naszej duszy – piosenkę. Dorastanie wiąże się z nieustającymi zmianami - znajomych miejsc czy ludzi, z którymi przebywamy. “Trafalgar Square” łączy obie te zmiany i opowiada o tym, jak zdarza nam się wracać do różnych relacji z przeszłości, mimo że obecnie mogą nie być już aktualne. To piosenka opowiada o tym, że nie ważne co nam się przytrafiło – i tak życzę Ci dobrze… 

LINK DO SERWISÓW STREAMINGOWYCHhttps://ffm.to/lortrafalgarsquare

Social media zespołu Lor: 

Instagram 

Facebook 

//www.tiktok.com/@lorfarquaad

YouTube 

MLWZ album na 15-lecie Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce David Cross świętuje 50. rocznicę wydania płyty zespołu King Crimson ,,Larks’ Tongues In Aspic" Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!