Blackmetalowy Three Eyes Of The Void prezentuje nowy singiel

Artur Chachlowski

Three Eyes of the Void powstał w 2014 jako jednoosobowy studyjny projekt i został założony przez Dmytro Kvashnina po odejściu z formacji Balfor. W 2021 roku Dmytro spotkał w Gdańsku Arkadiusza Niziołka (ex-Sacrilegium) i to był początek zespołu, ao składu dość szybko dołączyli: gitarzysta Marcin Urban (ex-Sacrilegium) oraz basista Jakub Milszewski (Perpetual).

Dzisiaj zespół Three Eyes of the Void wydaje lyric video do nowego utworu pod tytułem “Against the One”, który jest przedsmakiem debiutanckiego albumu. Premiera płyty nie jest jeszcze ustalona, ale powinna się ukazać w bieżącym roku. Nowy singiel jest dostępny do odsłuchu na kanale Black Metal Promotion, natomiast na platformach streamingowych będzie dostępny 20 stycznia 2023r.

Utwór „Against the One” jest inspirowany tematem Śmierci Boga, dramatycznej ewolucji ludzkości, która doprowadziła do ciągu tragicznych wydarzeń w XIX, XX i XXI wieku. W porównaniu z debiutancką EP-ką kierunek muzyczny poszerzył się o epickie, atmosferyczne, melancholijne, progresywne, post-black metalowe obszary, aby dopasować się do skali historii przedstawionej w tekście.

CREDITS

Dmytro Kvashnin - kompozytor, gitara, wokal
Alexander Kasiarum - perkusja
Zlatoyar (Soen) - gitara basowa
Gitary i partie wokalne zarejestrowano w Black Peak Records

Mix - David Deutsch w 1408-Productions (Heretoir, Hirsch Effekt)
Mastering - Nikita Kamprad (Der Weg Einer Freiheit, Heretoir, The Ocean)

Autorka okładki - Lidiia Shyshkina
Lyric video - Kateusz Moziorowski

BIOGRAFIA

Three Eyes of the Void powstał w 2014 jako jednoosobowy studyjny projekt i został założony przez Dmytro Kvashnina po odejściu z formacji Balfor chcąc szukając mniej deterministycznej i bardziej eksperymentalnej sfery black metalu.

W 2017 roku ukazało się debiutanckie wydawnictwo - EPka "The Moment of Storm”, która ukazała się na CD nakładem meksykańskiej wytwórni Diabolus Productions. Partie perkusji zarejestrował Alexander Kasiarum (ex-Joncofy), natomiast za rejestrację i produkcję odpowiadał Oleg Olgerd Rubanov (1914, Bergrizen, Kroda) z MuzProduction Recordings.

W 2021 roku Dmytro spotkał w Gdańsku Arkadiusza Niziołka (ex-Sacrilegium), który to nakłaniał go aby ukończyć prace i wydać pełny album. Do składu dość szybko dołączyli: gitarzysta Marcin Urban (ex-Sacrilegium) oraz basista Jakub Milszewski (Perpetual).

Obecnie zespół pracuje nad materiałem na debiutancki album, który powinien się ukazać w 2023 roku.

SKŁAD ZESPOŁU

Dmytro Kvashnin (ex-Anabios, ex-Balfor) - wokal, gitara
Arek Niziolek (Sacrilegium) - perkusja
Marcin Urban (Sacrilegium) - gitara
Jakub Milszewski (Perpetual) - bas

SOCIAL MEDIA
Facebook https://www.facebook.com/teovband 
Bandcamp https://threeeyesofthevoid.bandcamp.com/ 

Spotify https://bit.ly/spotifyTEOTV 

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.