Zbliża się nagranie klipu i kolejne koncerty Toguslav Brandt

Artur Chachlowski

Motocyklowe trio rockowe Toguslav Brandt realizuje klip do nadchodzącego albumu pt. "Motoroll". Album, jak mówią sami muzycy, będzie hołdem dla klasycznego hard rocka. Klip do utworu tytułowego zostanie zrealizowany podczas wyjątkowego wydarzenia w Gościńcu u Kalicha w dniu 28 stycznia w Węgorzewie. 

Wszyscy uczestnicy specjalnego koncertu będa mieli okazję wystąpić w klipie. Na wydarzenie wstęp jest wolny, a rozpoczyna się o godz. 16.00. Wszyscy fani i przyjaciele i każdy kto ma ochotę jest zaproszony.

Sam Gościniec u Kalicha, to zaprzyjaźnione od lat  z muzykami miejsce w którym grają bardzo często, a którego gospodarze zaliczają się do mecenasów kapeli. Twórcą klipu jest Karol Bondaruk z KB Projekt.

Zespół Toguslav Brandt nie tylko pracuje nad nowym albumem i klipami , ale również cały czas koncertuje. Oprócz węgorzewskiego koncertu, czekają nas już wkrótce dwa kolejne: pierwszy 3 lutego w Drugim Domu Ludzi Rocka klubie Potok w Warszawie,  a kolejny 4 lutego w Łomży w Pubie Pod Ratuszem. 

Toguslav Brandt z logami830

MLWZ album na 15-lecie Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r. Peter Gabriel wystąpi w Polsce