Mroziński wydał album "Driven By Love"

Artur Chachlowski

Pochodzący z Torunia gitarzysta Piotr Mroziński tworzy gitarową muzykę instrumentalną. Mrozinski aktywnie działał w latach 90. występując między innymi ze stworzonym przez siebie zespołem Giaur, czy też nagrywając bardzo dobrze odebrane gitarowe demo "Alchemia".

Dołączył do ówcześnie działających zespołów takich jak: Transformers i Point.  W 1999 roku zagrał na gitarze w produkowanej przez Leszka Biolika z Republiki muzyce do wystawionego przez Teatr  Baj Pomorski w Toruniu przedstawienia "Mały Książę" Antoine Saint-Exupéry w reżyserii Romualda Wiczy-Pokojskiego.

Kolejnym autorskim projektem był zespół Souik, który wystąpił na I Edycji Koncertu Pamięci Grzegorza Ciechowskiego grając "Sado-Maso Piosenkę" zespołu Republika.

W późniejszych latach występował sporadycznie, głównie gościnnie np. z zespołem Harmidersi, w którym na perkusji grał Sławek Ciesielski z Republiki. Pracował jako realizator dźwięku w studio nagrań współpracując z CD PROJEKT - nagrywając polskie wersje językowe do gier, np. "Fallout Tactics".

W zeszłym roku postanowił nagrać solowy album, który przed kilkoma dniami ukazał się teraz pod tytułem "Driven By Love". Album składa się z czternastu kompozycji, które mieszczą się w szeroko rozumianej stylistyce rockowej, wzbogaconej o elementy różnych stylów muzycznych. Album został skomponowany, nagrany, wyprodukowany i wydany w całości przez Piotra Mrozińskiego.

Album "Driven By Love" jest dostępny wraz z promującymi go singlami na popularnych platformach streamingowych.

Poniżej zestaw linków do platform streamingowych.
 
Youtube:
https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lzzxn7T4V2wlTQOuATkPq78ubr__5pXXs
 
Tidal:
https://tidal.com/album/276636582
 
Spotify:
https://open.spotify.com/album/3o8xPNWvqoSBlLuc2DEPak?fbclid=IwAR3yge2mzYWxa_m6HbYlfJeCLuuND0xRCUlgpx0ekgef4UScAAOYbLPjajM
 
Amazon:
https://music.amazon.com/albums/B0BVRJCW2G
 
Apple:
https://music.apple.com/pl/album/driven-by-love/1671774228?l=pl&ls
 
oraz MULTILINK do całego albumu na róznych platofrmach: 
https://mrozinski.ffm.to/_drivenbylove
 
SINGLE:
MLWZ album na 15-lecie Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!