Polski blackmetalowy projekt Zorormr prezentuje singiel z nowego albumu

Artur Chachlowski

Zorormr to blackmetalowy projekt założony w 2009 roku w Opolu przez Molocha, znanego również jako twórca muzyki elektronicznej.

Po raz kolejny ZØRORMR powraca, by siać spustoszenie i korumpować umysły swoim najnowszym wydawnictwem zatytułowanym „The Monolith”. Powstająca od wielu lat płyta to ogromny, prawie 45-minutowy nakład pełen nihilizmu, mizantropii i nienawiści do obojętnego świata. Z surową i brutalną grą gitar, ognistym wokalem i imponującą pracą perkusji, „The Monolith” łączy piwniczny styl debiutanckiego albumu ZØRORMR „Kval” z jakością produkcji „Corpus Hermeticum”. To jak dotąd najbardziej osobisty i szczery album ZØRORMR!

Moloch zarejestrował partie gitar i basu oraz wokalu w Red Dragon Studio w Opolu. Perkusję nagrał Łukasz “Icanraz” Sarnacki w białostockim Dobra 12 Studio. Gościnnie za płycie zagrał Przemysław “Quazarre” Olbryt z Devilish Impressions. Za produkcję płyty odpowiada Arkadiusz "Aro" Jabłoński z Monroe Sound Studio (Masachist, Vesania). Okładkę stworzył Paweł Kuranda, a za layout odpowiada Fabian Filiks.

Płyta “The Monolith”  zostanie wydana 24 marca 2023 roku w wersji cyfrowej oraz na płycie CD za pośrednictwem Via Nocturna (pre-order).

Tracklista:

01. The Monolith
02. Downward Spiral
03. Hollow
04. I Have No Mouth, and I Must Scream
05. The Pentagram
06. Return to Nothingness
07. Per aspera, ad astra
08. Enter the Void

Skład:

gitara, bas, wokal - Moloch

perkusja - Icanraz (Corruption, ex-Christ Agony) (muzyk sesyjny)

Goście:

gitara prowadząca - Quazarre (Asgaard, Devilish Impressions).

 

Odsłuch singla “The Pentagram”:

MLWZ album na 15-lecie Steve Hogarth wystąpi w Łodzi Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!