Zespół Czekaniem ma nową wokalistkę. Debiutancka płyta wkrótce

Artur Chachlowski

Muzycy zespołu Czekaniem po kilku przesłuchaniach dokonali wyboru i możemy już oficjalnie ogłosić, że w składzie zespołu pojawiła się nowa wokalistka - została nią Weronika Reszka.

Zastąpiła dotychczasową wokalistkę z którą współpraca stała się dla muzyków Czekaniem niemożliwa. Perturbacje te nie zatrzymują jednak zespołu i praca nad debiutanckim krążkiem trwa. 

Weronika Reszka tak mówi o sobie “Miłość do muzyki ma w genach -  rodzice są zawodowymi muzykami, pracują w orkiestrze symfonicznej. Dlatego też mogę śmiało powiedzieć, że melodie, a zwłaszcza te klasyczne, towarzyszą mi od moich pierwszych dni. Choć na co dzień zajmuję się czymś zupełnie innym, nie wyobrażam sobie życia bez dalszego rozwijania pasji, jaką jest muzyka, i dzielenia się nią z innymi”.

Warstwa muzyczna debiutanckiej płyty Czekaniem już jest gotowa, a już wkrótce rozpoczną się nowe nagrania z nową wokalistką i nową warstwą tekstową autorstwa pianisty Sebastiana Stali. Nad projektem okładki pracuje perkusista  zespołu Maciej Boleski.  

CZEKANIEM 830

MLWZ album na 15-lecie Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce David Cross świętuje 50. rocznicę wydania płyty zespołu King Crimson ,,Larks’ Tongues In Aspic" Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!