Partycja Markowska prezentuje najnowszy teledysk

Artur Chachlowski

„Jestem” to wisienka na torcie płyty „Wilczy pęd” Patrycji Markowskiej. Tekst Patrycji jest  wymowny, nawiązujący do trudnego czasu w jej życiu osobistym, w którym autorka komunikuje, że „wstaje z kolan, znów”!  

Akustyczne brzmienia, szamańskie akcenty znajdujące się w singlu, to charakterystyczne elementy dla tego wydawnictwa. „Jestem” to ostatni singiel promujący album „Wilczy pęd”.

Wideo powstało na wyspie KOH SAMUI, nagrane spontanicznie przez przyjaciela Patrycji - Łukasza Urbańskiego, znanego stylisty fryzur i fotografa.   

Warto wspomnieć, że Album „Wilczy pęd” miał premierę w maju 2022 roku i zawiera 12 piosenek. Doczekał się pięciu klipów do singli: „Wilczy pęd”, „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, „Aż do rana” w duecie z Robertem Gawlińskim, „Kieszenie” wraz z Grzegorzem Markowskim i „Bezczas” .  

Obecnie Artystka rusza w trasę promującą album. Czeka nas 12 koncertów w całej Polsce, na których pojawią się również muzyczni goście! Link do trasy: https://linktr.ee/wilczypedtour 

 

MLWZ album na 15-lecie Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r. Peter Gabriel wystąpi w Polsce