Akustyczny album Mary Reynaud i Francka Carducciego

Artur Chachlowski

Mary Reynaud i Franck Carducci zapowiadają wydanie wspólnego albumu akustycznego. Będzie on nosić tytuł "Naked" i ukaże się już 20 marca br.
 
Oświadczenie od Mary i Francka: „Kiedy oboje jesteśmy razem, często bierzemy do ręki gitarę i zaczynamy śpiewać piosenki. Na scenie lub na kanapie te piosenki mogą być nasze lub pożyczone od innych, stare lub nowe. Podczas pełni księżyca w styczniu 2023 roku postanowiliśmy nagrać je w studio. Poprzez te wersje, bardziej intymne i z minimalistycznymi aranżacjami, chcieliśmy podzielić się z wami wszystkimi tym „nagim” wymiarem naszej muzyki. Ten album jest prezentem, aby podziękować każdemu z was za całą miłość i wsparcie, jakie dawaliście nam przez lata. Chcielibyśmy także podziękować naszemu gościowi specjalnemu Laurze Cox i inżynierowi dźwięku Christianowi Morfinowi”.
 
Album "Naked" będzie dostępny na koncertach oraz w przedsprzedaży w Burning Shed.
MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia