Pierwszy singiel Frant1c

Artur Chachlowski

W tym roku ma się ukazać album zatytułowany „A Brand New World” projektu o nazwie Frant1c. Ukazał się właśnie pierwszy singiel "Where Have You Been". Można go wysłuchać po rozwinięciu newsa.

Historia opowiada o Charliem i Hope, którzy zawsze spędzali razem życie. Pewnego pięknego dnia Charlie budzi się samotnie w zupełnie innym, zdewastowanym świecie. Następnie wyruszy na poszukiwanie bratniej duszy i odpowiedzi.

Czym jest ten świat?
 
Odkrycia i nowe spotkania, których dokona podczas swojej przygody w poszukiwaniu nadziei, zachęcają nas do refleksji nad różnymi uczuciami i pytaniami, które są zarówno uniwersalne, jak i osobiste dla każdego z nas.
 
Na płycie znajdziemy znane nazwiska zaangażowane w to przedsizięcie, jak Alexandre Lamia (Nine Skies), Martin Wilson (The Room), Laura Piazzai (Imaginaerium, Caamora), Johnny Marter (Nine Skies, SAS Band) czy Alexis Bietti (Nine Skies).
 
Skład:
 
Anne-Claire Rallo: kompozycja, aranżacje, fortepian, instrumenty klawiszowe, gitara
Alexandre Lamia: aranżacje, gitara, fortepian, instrumenty klawiszowe, mix, master
Martin Wilson: wokal
Laura Piazzai: wokal
Alexis Bietti: bas
Johnny Marter: perkusja
Eric Bouillette (RIP): aranżacje, kompozycja, fortepian, gitara
Laurent Benhamou: saksofon 
Steve Anderson: grafika
Andy Rowe: udział specjalny
 

MLWZ album na 15-lecie Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r. Peter Gabriel wystąpi w Polsce