Koncerty Camel przełożone

Artur Chachlowski

Mamy złe wieści w sprawie koncertów grupy Camel, które miały się odbyć w połowie maja. Zostały one niestety przełożone na inny temin.

Wkrótce po zakończeniu kolejnej tury prób przed trasą, Andrew Latimer zaczął odczuwać ostry ból w dolnej części pleców, który rozszerzył się na nogę i stopę. Został skierowany na badania diagnostyczne, które szybko ujawniły ostry przypadek rwy kulszowej wymagający pilnej operacji. Czas powrotu Andy'ego do zdrowia jest w tej chwili trudny do precyzyjnego określenia, dlatego zespół i jego management zdecydował o przesunięciu koncertów. Ponieważ lekarze przewidują, że rekonwalescencja zajmie od 8 do 12 tygodni, nie było możliwości by majowe koncerty odbyły się w podanych wcześniej terminach.

Oczywiście, jako, że sam jestem wielkim fanem zespołu, wiem jak rozczarowująca jest to wiadomość. Podobnie rozczarowany jest zespół, który bardzo liczył na kolejne spotkanie ze swoimi fanami, którzy są absolutnie wyjątkowi! Andy jest niezwykle wdzięczny za wsparcie fanów, którzy kupili bilety, a w swoich licznych mailach do zespołu dzielili się swoim podekscytowaniem. 

W trakcie swojej kariery Andrew Latimer miał wiele fizycznych wyzwań podczas tras koncertowych i zawsze je pokonywał! Tak samo będzie teraz. Trzymajmy za niego mocno kciuki i niech szybko wydobrzeje, by do nas powrócić! Czy to jeszcze w tym, czy w przyszłym roku...

Bilety zachowują ważność na nowoogłoszone koncerty.

Bilety można  też zwracać w miejscach, w których zostały zakupione.

Camel 2023 oswiadczenie830

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia