Album Millenium laureatem nagrody im. Roberta "RoRo" Roszaka

Artur Chachlowski

W tym roku przypadła 12. edycja Nagrody im. Roberta Roszaka przyznawane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych "Progres". Zdobył ją album wydany w 2022 roku - "Tales From Imaginary Movies" zespołu Millenium.

Bohaterem tej muzyczno-lirycznej opowieści jest młody aktor , który stara się o główne role w wysokobudżetowych filmach kinowych.Codziennie chodzi na castingi walcząc o rolę życia, która zrobi z niego gwiazdę kina !

Oto historia kilku nie istniejących filmów , gatunkowo różnych i niosących życiowe przesłania.

Oto historia Davida L. Sundersa ( syna Daniela Sundersa z albumu Vocanda )

Album został nagrany z nowym wokalistą Dawidem Lewandowskim”.

Album ten został nagrany w składzie: Ryszard Kramarski – keyboards & acoustic guitars, Dawid Lewandowski – vocal, Piotr Płonka – guitars, Krzysztof Wyrwa – bass, Grzegorz Bauer – drums.

Wydawnictwo: Lynx Music 2022

Pamiątkowy dyplom zostanie wręczony podczas Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego – jego 17. edycji, w dniu 2 lipca w Toruniu. Zespół Millenium będzie tego dnia jedną z gwiazd imprezy.

progres millenium830

MLWZ album na 15-lecie Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r. Peter Gabriel wystąpi w Polsce