Toguslav Brandt: trwają prace nad drugim singlem z nadchodzącego albumu

Artur Chachlowski

Po najnowszych zmianach w składzie kapeli spowodowanych niedyspozycją dotychczasowego wokalisty zespołu Bogdana Trampa, którego zastąpił Przemek Archibald Berg, grupa Toguslav Brandt powoli finalizuje nagrania i realizację nowego albumu "Motoroll".

W chwili obecnej trwają prace nad kolejnym, zapowiadamym singlem zatytułowanym "W Hołdzie Dla Rocka". Jak pamiętamy, nowa płyta zespołu ma być właśnie hołdem dla klasycznego rocka, ale też i nowym otwarciem dla samej kapeli, która zapowiada zupełnie nowe oblicze zespołu. Jednak od razu uspokajamy tych, którzy już docenili i polubili brzmienie motocykle rock band: muzycy zapowiadają wierność swojej dotychczasowej marce.

Kolejny po " Motoroll-u" singiel będzie wkrótce dostępny i pojawi się w mediach i na streamingach. Niektórzy szczęśliwcy już mieli okazję posłuchać wersji live tego utworu na niedawnych koncertach Toguslava Brandta. Zespół grał go na koncertach, zgodnie z  klasyczną tradycją prezentacji nowych utworów i został on przed premierą nieco ograny, wzbudzając zachwyt publiczności. 

MLWZ album na 15-lecie Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce David Cross świętuje 50. rocznicę wydania płyty zespołu King Crimson ,,Larks’ Tongues In Aspic" Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!