Czerwcowy Metal Hammer już w sprzedaży

Artur Chachlowski

Na sklepowe półki trafiło dziś najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer. Na okładce znalazła się tym razem formacja Metallica. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny:

„Przed poprzednim deadlinem nie dotarła do nas nowa muzyka Metalliki. Podjąłem więc decyzję, że przesuwamy temat okładkowy o miesiąc. Dlatego z ‘72 Seasons’ mierzymy się dopiero teraz. I chyba dobrze, bo opadły pierwsze emocje i można z pewnego dystansu spojrzeć na ten album.”

W numerze znajdziecie także wywiad z zespołem Apocalypticą, który istnieje w zasadzie dzięki Metallice - debiutancki album Finów zawierał przecież wyłącznie przeróbki utworów Hetfielda i spółki. Ponadto rozmowy z Rogerem Gloverem, Monster Magnet, Tribulation, Enforcer, Rotten Sound, Jethro Tull i Devil Driver.

Tradycyjnie nie zabrakło naszych stałych rubryk, w tym Za Progiem na stronie 58.

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.