Premiera singli do nadchodzącego albumu "Motoroll" grupy Toguslav Brand

Artur Chachlowski

Na oficjalnym kanale YT zespołu Toguslav Brandt możecie znaleźć dwa najnowsze utwory, a przy tym ostatnie przed premierą nadchodzącego albumu, single.

Dwa utwory: "W hołdzie dla rocka" oraz bonusowa "Internetowa nacja" prezentowane są w ramach promocji krążka "Motoroll" . Ta druga w historii kapeli płyta, ukaże się najprawdopodobniej na przełomie czerwca i lipca tego roku .
 
Autorem obydwu utworów jest Przemek Archibald Berg - wokalista i gitarzysta zespołu. 
 
Od pewnego czasu album zapowiada singiel tytułowy, do którego został zrealizowany klip. Jego premiera miała miejsce dwa miesiące temu, dwa kolejne single zamkną przedpremierowe zapowiedzi. 

Jak zapowiadają sami muzycy, album "Motoroll" to zupełnie nowa brzmieniowo odsłona odświeżonego oblicza zespołu. Toguslav Brandt idzie w kierunku cięższego brzmienia o czym możecie się przekonać słuchając nowych singl : 

"W hołdzie dla rocka": https://www.youtube.com/watch?v=Dol5_cijv54
"Internetowa nacja": https://www.youtube.com/watch?v=PiZ5LcDViJU
 

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!