Jutro premiera nowego teledysku grupy Paranoja

Artur Chachlowski

Już jutro, 22 lipca, o godzinie 22:00 będzie miała miejsce premiera nowego teledysku grupy Paranoja do utworu „Red Lights” z płyty "Pytania". To drugi teledysk zespołu po „Życiu w tonacji moll”, który od premiery w lutym br. ma już ponad 5300 odsłon.

Premiera teledysku „Red Lights” odbędzie się podczas corocznego spotkania przyjaciół zespołu pod nazwą „PARANOJA GARDEN PARTY”, które odbędzie się właśnie 22 lipca 2023r. O tej też godzinie zostanie on udostępniony na stronie www.paranoja.eu – na kanale YouTube.

Będzie to teledysk o dużej sile "rażenia" z tytułu zawartych w nim elementów zmysłowo-erotycznych, bójki w barze mężczyzn będących pod wpływem "elementu baśniowego" oraz z powodu zaangażowania ad hoc trzech prawdziwych "statystów-łobuzów" na miejscu kręcenia scen nocnych na jednej z ulic w Mieroszowie.

Teledysk, jak również i wydana w ub. roku płyta, nie są wspierane przez żadną wytwórnię fonograficzną. Teledysk to niskobudżetowa produkcja, w którą zespół włożył ogrom pracy i serca. Osoby występujące w teledysku są absolutnymi amatorami, ale przynajmniej na kilka postaci warto zwrócić baczniejszą uwagę. 

MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.