Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku

Artur Chachlowski

Czerwcowe koncerty legendarnej grupy Atomic Rooster cieszyły się sporym zainteresowaniem fanów, dlatego legendarna grupa hardrockowa ponownie zawita do Polski w listopadzie.

Zespół Atomic Rooster, wywodzący się z Wielkiej Brytanii, to prawdziwa legenda rocka, która zdobyła serca słuchaczy na całym świecie. Ich charakterystyczne brzmienie, łączące rock progresywny, hard rock i elementy bluesa, wciąż przyciąga zarówno nowych, jak i stałych fanów. Gitary, organy Hammonda i klasyczne rockowe rytmy to znak rozpoznawalny grupy.

W ciągu swojej kariery zespół kilkukrotnie zmieniał skład, ale nigdy nie stracił swojej oryginalności i pasji do tworzonej muzyki. Muzycy przyjadą do nas z oryginalnymi członkami z lat 70tych – Peterem Frenchem oraz Stevem Boltonem.

Zespół zagra w dwóch miastach:

- Poznań (15.11, Klub 2Progi)

- Warszawa (16.11, Klub Potok)

Ceny biletów:

119zł – do 14.09

129zł – od 15.09

149zł – w dniu koncertu

 

Bilety dostępne na toBilet, bilety24 oraz jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com

Nie przegap okazji, aby usłyszeć na żywo legendarną grupę, która wpłynęła na kształtowanie się rocka progresywnego i hard rocka!

WYDARZENIA NA FACEBOOK

Atomic Rooster plakat830

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia