Hołd z okazji 66. urodzin Grzegorza Ciechowskiego w wyjątkowym wykonaniu Kovalczyka

Artur Chachlowski

25 sierpnia br., z okazji 66. urodzin Grzegorza Ciechowskiego, będziemy świadkami muzycznego hołdu w wyjątkowym wykonaniu Kovalczyka.

Zapraszamy na akustyczny koncert Kovalczyka z utworami Grzegorza Ciechowskiego!

25 sierpnia o godzinie 19:00, po raz pierwszy na scenie Kalinowego Serca, zagoszczą dźwięki niezwykłej muzyki. W tym wyjątkowym wieczorze wystąpi Kovalczyk - ceniony producent muzyczny oraz charyzmatyczny wokalista, wyróżniający się niepowtarzalnym głosem.

Wydarzenie nabiera szczególnego znaczenia z okazji zbliżających się 66. urodzin niezapomnianego Grzegorza Ciechowskiego (urodzony 29.08.1957 r.). Kovalczyk podzieli się z publicznością akustycznymi interpretacjami utworów ze swojego albumu "Piosenki Mistrza", dedykowanego pamięci znanego kompozytora.

Teledysk do utworu „Nie pytaj o Polskę”: 

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia