Togulav Brandt wypuszcza kolejny singiel przed premierą "Piątego wymiaru"

Artur Chachlowski

Trio rockowe Toguslav Brandt od pewnego czasu zapowiada kolejny, drugi w historii kapeli, album zatytułowany "Piąty wymiar".
 
Podczas pracy nad nowym krążkiem nastąpiły zmiany w składzie samego zespołu, jak i w wymiarze muzycznym i artystycznym zapowiadanej płyty. Zmianie w ostatnich tygodniach uległ tytuł, a album zapowiadany początkowo, jako "Motoroll" nosi tytuł "Piąty Wymiar".
 
Nowe i poszerzone oblicze muzyczne Toguslav Brandt, jak zapowiadają muzycy, będzie łączyć w sobie klasyczne brzmienia w dotychczasowym motocyklowym stylu zespołu, jak i także ma ukazywać ich zupełnie nowe dużo mocniejsze oblicze. Do tej pory, przypominamy, zespół zaprezentował klip do utworu "Motoroll", a następnie single "W Hołdzie na Rocka" , "Internetowa nacja" oraz "Szachy" i " O przeszłości", ukazujące również zupełnie nowe oblicze muzyczne Toguslav Brandt.
 
Ostatnią przedpremierą jest "Autostrada do wolności" i, jak mówi lider grupy Przemo, czyli Przemysław "Archibald" Berg: "Zanim pojawi się nasza druga płyta pt. "Piąty wymiar" postanowiliśmy zaprezentować Wam jeszcze jeden singiel - utwór pt. "Autostrada do wolności", utrzymany w starym stylu Togüslava, w bardzo pozytywnym tonie. Ów kawałek jest swego rodzaju hymnem zlotowym" - dodaje gitarzysta i wokalista kapeli.
 
Warto zaznaczyć, że premiera płyty odbędzie się najpierw, zgodnie z dzisiejszymi trendami, na streamingach, a następnie ukaże się ona w formie fizycznej w formule kolekcjonerskiej.
 
Link do utworu "Autostrada do wolności":

MLWZ album na 15-lecie Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Steve Hogarth wystąpi w Łodzi Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!