Stained prezentuje nowy klip

Artur Chachlowski

Staind zaprezentował teledysk do najnowszego singla, kompozycji „Here And Now”. Utwór zapowiada album „Confessions Of The Fallen”, który ukaże się w Polsce już 22 września. Teledysk można obejrzeć po rozwinięciu newsa.
 
„Confessions Of The Fallen” to pierwszy studyjny album Staind od 2011 roku, a za jego produkcję odpowiada Erik Ron (Godsmack, Panic! At The Disco, Black Veil Brides).
 
„Here And Now” to klasyczny utwór Staind — potężna, naładowana emocjami ballada, która dotyka głębi duszy. Teledysk wyreżyserowany przez Bradleya Golowina doskonale oddaje nastrój piosenki, ukazując radość i ból chwil z prawdziwego życia, które nas wszystkich kształtują. Intymny materiał filmowy z występu zespołu jeszcze bardziej wzmacnia intensywność utworu.

Tracklista:

01. Lowest In Me
02. Was Any Of It Real? 
03. In This Condition
04. Here And Now
05. Out Of Time
06. Cycle Of Hurting
07. The Fray
08. Better Days
09. Hate Me Too
10. Confessions Of The Fallen
 

Teledysk można obejrzeć tutaj:


MLWZ album na 15-lecie Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Już wkrótce koncerty Jethro Tull w Polsce Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.