Jutro premiera nowej płyty grupy Half Light

Artur Chachlowski

Electro-rockowy zespół Half Light aninsuje nowy album zatytułowany "Od Nowa". Krążek składa się z 8 kompozycji wcześniej znanych, lecz zaaranżowanych w zupełnie inny sposób.

Płyta "Od Nowa" zawiera ambientowe i chilloutowe wersje utworów, które znalazły się na krążkach: "Night In The Mirror", "Elektrowstrząsy" i "Black Velvet Dress". Te nastrojowe i spokojne, acz budzące w pewien sposób niepokój kompozycje, doskonale przedstawiają alternatywny charakter zespołu, który cały czas  szuka nowych środków wyrazu.

"Od Nowa" to album, który na nowo przedstawia starsze kompozycje w nowatorski i eteryczny sposób a kierowany jest m.in. do publiczności szukającej w muzyce ciszy i emocji.

Czas trwania albumu: 46'23''

Spis kompozycji:

  1. Cold Friends (Ambient VSN)
  2. Don't Lie (Ambient VSN)
  3. Neony (Psybient VSN)
  4. Remedy HL (Ambient VSN)
  5. To nie grzech (Ambient VSN)
  6. When I Feel (Ambient VSN)
  7. Wyznanie (Ambient VSN)
  8. Y.O.U. (Chillout VSN)

Muzyka: Half Light - Piotr Skrzypczyk, Krzysztof Marciniak, Krzysztof Janiszewski

Słowa: Krzysztof Janiszewski

Miks i produkcja – Piotr Skrzypczyk

Mastering: Ś.P. Jerzy 3N Kapała

Projekt okładki – Piotr Skrzypczyk

Fotografia: Katarzyna Rubiszewska

 

Kontakt: Krzysztof Janiszewski - 507 195 753

Płytę można nabyć pisząc na mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia