Grupa Origin Of Escape kończy działalność

Tomasz Dudkowski

Wczoraj na swoim facebookowym profilu grupa Origin Of Escape poinformowała o zakończeniu działalności.

https://www.facebook.com/share/p/uv5QFQcRdWCV2X8p/

Przypomnijmy, że zespół w składzie Krzysztof Borek (wokal), Przemek Gierat (gitary), Tomasz Kot (bas) oraz Maciej Terlecki (perkusja) zadebiutował w 2022 roku płytą „Shapes”.

Miłośnicy talentu Krzysztofa Borka już niebawem będą mogli posłuchać jak śpiewa i gra na gitarze akustycznej na drugiej płycie formacji Tim Orders, zatytułowanej „O wszystkim co ważne”. W jej składzie występuje także Maciej Terlecki, który oprócz grania na perkusji odpowiada za partie syntezatorów i sample oraz za realizację nagrań.

Grupę Tim Orders będzie można zobaczyć podczas występów u boku zespołu Lizard. Wydarzenia te odbędą się 17 lutego w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu i 18 lutego w Domu Kultury w Przeciszowie. Zapraszamy!

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia