Myrath: trzeci singiel zapowiadający album „Karma”

Artur Chachlowski

Zespół Myrath zaprezentował teledysk do trzeciego singla zapowiadającego album „Karma”. „Into the Light” to pełen emocji utwór, który może być pomostem do wewnętrznego spokoju słuchacza.

Myrath konsekwentnie przesuwa granice metalu i podbija serca fanów na całym świecie swoim charakterystycznym brzmieniem. „Karma” to charakterystyczna dla Myrath mieszanka metalu progresywnego i bliskowschodnich dźwięków. Od „To The Stars”, utworu otwierającego płytę,  po urzekająco piękny „Child Of Prophecy” - ten album zabierze słuchaczy w teatralną podróż przez świat mitów i legend. Nowe utwory ukazują muzyczną wirtuozerię i kreatywność, które uczyniły Myrath jednym z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych zespołów metalowych.

„Pochodzący  z Tunezji Myrath jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym zespołem w historii. Ich nowy album naprawdę mnie ekscytuje – mają w sobie coś świeżego i są świetni na scenie. Zagrali na małej scenie w Wacken, gdzie nikt nie przynosi więcej niż gitary i wzmacniacze. Oni przywieźli sprzęt na dwóch ciężarówkach. To było niesamowite!” – tak mówi o Myrath Pär Sundström z zespołu Sabaton.

Lista utworów:

1. To The Stars

2. Into The Light

3. Candles Cry

4. Let It Go

5. Words Are Failing

6. The Wheel Of Time

7. Temple Walls

8. Child Of Prophecy

9. The Empire

10. Heroes

11. Carry On

 

Album „Karma” ukaże się 8 marca.

Klip do utworu „Into The Light”:

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia