Święci wychodzą z chorej ciemności - teledysk grupy Sick Saints

Artur Chachlowski

2 lutego krakowska grupa Sick Saints opublikowała najnowszy teledysk do utworu "Out Of The Night". 
 

Ogień, śmierć i niezwykła ekspresja - tego nie brakuje w obrazie nagranym w legendarnym Klubie Studio w Krakowie. Ta popularna sala koncertowa została specjalnie zaaranżowana na ten dzień. Zainstalowano tyle wyrzutni ognia, ilekKlub jeszcze nie widział, dając piorunujący, niemal piekielny efekt.

Sam utwór to #brutalglam w najlepszym wydaniu. Ciężki, szybki, lecz z melodią i tekstem który pozostaje w pamięci na długi czas.

Zespół SiCK SAINTS istnieje od 2020 roku, lecz na dobre działalność rozpoczął dwa lata później. Mają za sobą dwie ogólnopolskie trasy koncertowe z Nocnym Kochankiem, gdzie zostali okrzyknięci “najlepszym supportem od lat” przez fanów Nocnego Kochanka. 

MLWZ album na 15-lecie Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce David Cross świętuje 50. rocznicę wydania płyty zespołu King Crimson ,,Larks’ Tongues In Aspic" Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!