Queen Symfonicznie powraca do Bydgoszczy

Artur Chachlowski

8 września 2024 roku projekt Queen Symfonicznie powróci do Bydgoszczy. Repertuar klasyków rocka nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom na 10 instrumentów.

W sezonie 2023/2024 zespół prezentuje ulepszony program, wprowadzając do niego kolejne nowe utwory. To prawdziwie niezwykła mieszanka, która przyciąga uwagę fanów muzyki symfonicznej i miłośników Queen.

QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen! Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od ponad 12 lat zachwycają fanów twórczości tej legendarnej grupy. Projekt pierwotnie zaplanowany jako jednorazowy występ, przerodził się w spektakularną trasę koncertową, zdobywając serca ponad 2.000.000 widzów na ponad 400 koncertach. Muzycy często występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej po brzegi Filharmonii Śląskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej, a także w Filharmonii Narodowej.

Koncert QUEEN SYMFONICZNIE, podzielony na dwie części, to dwugodzinny spektakl, w którym ożywają najwspanialsze kompozycje Queen. Finisz uświetnia także niezapomniany występ solisty, Sebastiana Machalskiego w roli Freddiego Mercury’ego. Nie zabraknie również niezwykłego talentu gitarzysty solowego, Darka Wawrzyniaka.

Art Muza zaprasza:

QUEEN SYMFONICZNIE

8 września 2024

Bydgoszcz, Opera Nova

ul. Marszałka Focha 5

Początek koncertu o godzinie 19:00

 

Ceny biletów:

I miejsca – 175 zł przedsprzedaż, 190 zł w dniu koncertu.

II miejsca – 155 zł przedsprzedaż, 170 zł w dniu koncertu.

Bilety dostępne w sieciach: Ticketmaster, Eventim, Ebilet.

Najnowszy wywiad z twórcą projektu, Jankiem Niedźwieckim można przeczytać tutaj: https://lifein.pl/radosc-i-ekscytacja/

 

Strony oficjalne:

www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie

www.instagram.com/queensymfonicznie

Queen baner A4 830

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia