Koncerty Firewind i Masterplan już za miesiąc

Artur Chachlowski

Zapraszamy wszystkich fanów mocnych brzmień na jedno z najgorętszych wydarzeń muzycznych 2024 roku - w marcu na dwóch koncertach w naszym kraju pojawią się zespoły Masterplan i Firewind.

Masterplan to niemiecki zespół power metalowy, który powstał w 2001 roku po odejściu gitarzysty Rolanda Grapowa i perkusisty Uli Kuscha z Helloween. Szybko zdobyli sławę dzięki swojemu dynamicznemu i symfonicznemu podejściu do gatunku. Tak samo jak FIREWIND, MASTERPLAN wyda swój siódmy album studyjny w styczniu 2024 roku.

Firewind - grecka formacja założona w 1998 roku przez gitarzystę Gusa G., który później stał się również znany jako gitarzysta Ozzy'ego Osbourne'a. Ich teksty często czerpią inspiracje z mitologii, historii i osobistych doświadczeń, tworząc głęboki i wielowymiarowy przekaz dla swoich fanów. Obecnie FIREWIND pracują nad 10 albumem studyjnym, który ukaże się w styczniu 2024 roku nakładem AFM Records.

📆 Koncerty odbędą się: 

15.03.2024 - Lublin, Studio im. Budki Suflera

16.03.2024 - Zabrze, CK Wiatrak

🎫 Bilety w cenie 99zł (119zł w dniu koncertu) dostępne na eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/firewind
 

Przed koncertami również odbędą się spotkania Meet & Greet. To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z członkami obu zespołów osobiście i porozmawiać z nimi przed sceną. Ponadto, uczestnicy będą mieli pierwszeństwo w dostępie do oficjalnego merchu, w tym: płyt, koszulek i innych unikatowych gadżetów.

firewindmasterplan830

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream: dodatkowy koncert w Poznaniu Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!