Polski zespół Horns wydał nowy album

Artur Chachlowski

Horns to polska blackmetalowa grupa założona w 2014 roku w Zielonej Górze. Wczoraj formacja wypuściła swój długo wyczekiwany, trzeci studyjny album zatytułowany "Oświecenie".

Muzykę na to wydawnictwo zarejestrowano w 2023 roku:

   - perkusja w Zastal Factory Studio,

   - wszystkie gitary w Nehem Studio,

   - wokal w PZ studio.

Całość została zmiksowana i poddana masteringowy przez Filipa Hałuchę w Heinrich House Studio (Azarath, Behemoth, Entropia, Obscure Sphinx). Okładkę płyty stworzył M.. Drac z legendarnej formacji ARKONA gościnnie zaśpiewał w utworach "Oświecenie" i "Nicość".

Album "Oświecenie" został wydany 22 lutego 2024 roku w formie cyfrowej na Bandcampie oraz jako jewelcase CD nakładem polskiej podziemnej wytwórni Putrid Cult (pre-order).. Autorem zdjęcia w booklecie jest Lodi Pertovt, natomiast za zdjęcie zespołu odpowiada MaRa FotoGrafika.

Tracklista:

1. Twoja kara wieczność trwa
2. Oświecenie
3. Nienasycony głód
4. Krzyk rozdartych dusz
5. Śmierć jest nagrodą
6. Nicość
7. Niech wiatr was ukoi (Niech zdycha ta kurwa)

Skład:

Hesgal - wokal
M.- perkusja
H.- bas
Z.- gitara

Poniżej klip do singla "Twoja Kara Wieczność Trwa":

 

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia