Toguslav B. rusza na koncerty z " Piątym Wymiarem"

Artur Chachlowski

Z początkiem czerwca ruszają koncerty promujące najnowszy materiał z albumy "Piąty Wymiar" grupy Toguslav B. Krążek ukazał się pod koniec 2023 roku w wersji digital, trafiając na najważniejsze streamingi, a w kwietniu 2024r. pojawił się w oczekiwanej przez fanów wersji kolekcjonerskiej.
 
Juz dzisiaj możemy zapowiedzieć pięć pierwszych zaplanowanych koncertów kapeli z nową płytą, które odbędą się m.in. w Krakowie, Grajewie, Łomży i Ełku, a także zgodnie z wieloletnią tradycją Toguslav B. zagra na dwóch motocyklowych zlotach, w Nowym Stawie i Grajewie. A to jeszcze nie koniec koncertowych planów zespołu z najnowszą płytą. 
 
Przypominamy, że drugi, po debiutanckiej "Starej Gwardii", album w historii zespołu jest owocem istotnych zmian, które dokonały się w zespole, a które poszły w kierunku dużo mocniejszego brzmienia, jak i odmiennego wymiaru artystycznego w którym zespół nieco odchodzi od klimatu motocyklowego. Projekt okładki albumu "Piąty Wymiar" jest dziełem managerki zespołu Moniki A.Gąsiorek z agencji M-ART Mundus, a jej technicznej realizacji podjął się przyjaciel zespołu Paweł Kunicki, dopełniając dzieła. Album zawiera 12 autorskich utworów, które grane na koncertach promocyjnych,wzbudzają niekłamany entuzjazm. Płyta jest dostępna przez fanpage kapeli i będzie też do kupienia na koncertach trasy.
 
TOGÜSLAV B koncerty 830 zbiorczy
MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia