Weekend z dobrymi książkami na MLWZ.PL

Redakcja

Dziś, oprócz dobrej muzyki, polecamy Wam lekturę fascynujących książek o tematyce muzycznej. Przygotowaliśmy dla Was małoleksykonowe recenzje kilku publikacji, które powinny zainteresować wszystkich sympatyków dobrej i wartościowej muzyki.

Naszą małoleksykonową Książką Miesiąca jest najnowsza powieść Maurycego Nowakowskiego "Giselle. Prawdziwie oddany". Jej recenzja znajduje się pod tym linkiem.

Ponadto tutaj znajdziecie omówienie przekrojowego wydawnictwa "Ze słowem biegnę do ciebie" opracowanego z okazji 50. rocznicy premiery pierwszej płyty grupy SBB.

Wreszcie, tutaj możecie zapoznać się z omówieniem wydanego w tym roku piątego tomu encyklopedii "The Progressive Underground" autorstwa Kevina Rowlanda.

Życzymy miłej lektury.

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia