Wkrótce nowy singiel Bruce'a Dickinsona

Artur Chachlowski

Nie milkną entuzjastyczne relacje z występu Bruce'a Dickinsona na Mystic Festival. Jego solowa trasa - pierwsza taka od ponad dwóch dekad - cały czas jest w trakcie. A płyta "The Mandrake Project" w Polsce zajmowała wysokie miejsca na liście najlepiej sprzedających się krążków w Polsce.
 
Dzisiaj z przyjemnością zapowiadamy wydanie kolejnego singla Bruce'a Dickinsona, który będzie dostępny także na CD: "Ressurection Men" i ukaże się 26 lipca tego roku.

Już teraz singiel w fizycznej wersji można zamówić w przedsprzedaży pod tym linkiem.

Ta surfrockowa gitara w stylu Dicka Dale’a na początku utworu - to ja!” wyjaśnia Bruce Dickinson, mówiąc o singlu ‘Resurrection Men’. Premiera będzie miała miejsce w trakcie światowej trasy koncertowej solowego wydania wokalisty Iron Maiden. To pierwsza taka trasa od ponad dwóch dekad!

Bawiliśmy się z ustawieniem tremolo, ułożyliśmy akordy i wtedy stwierdziłem, że brzmi to świetnie. To było coś jakby Quentin Tarantino nagrywał metal. Potem przeszliśmy w cięższe klimaty w środku utworu i to brzmiało jabyśmy wprowadzali tu Geezera Butlera, coś jak wczesne nagrania Black Sabbath, jak ‘Behind the Wall of Sleep’. To brzmiało naprawdę ciężko!”

Trzy utwory - oprócz tytulowago także koncertowe wersje kompozycji "Afterglow Of Ragnarok" i "Abduction" -  ukażą się na CD w twardej tekturowej oprawie z książeczką. Limitowana seria dostępna tylko w przedsprzedaży w sklepie artysty zawierać będzie dodatkowo podwójny plakat stylizowany na filmowy o wymiarach 375mm x 285mm.

Przedsprzedaż tej limitowanej wersji dostępna jest pod tym linkiem: www.themandrakeproject.com. Plakaty nawiązują do trzeciej serii komiksu Bruce’a “The Mandrake Project”, który swoją premierę będzie miał 17 lipca dzięki wydawnictwu Z2.

 

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia