Nowy album Life Of Agony

Artur Chachlowski,

ImageLife Of Agony to jeden z najbardziej wpływowych i najoryginalniej brzmiących zespołów z lat 90-tych. Od premiery ostatniego krążka grupy upłynęło już 10 lat ale teraz oficjalnie ogłoszono, że Life Of Agony powracają na dobre!

Zespół podpisał właśnie umowę z Napalm Records i przygotowuje materiał na nowy album.

W 2014 grupa wystąpiła na kilku letnich festiwalach prezentując na żywo materiał z najważniejszej płyty w swojej karierze, "River Runs Red" (debiut z 1993 roku).Mina Caputo (wokal), Joey Z (gitara) , Alan Robert (bass) i Sal Abruscato (perkusja) byli tak podekscytowani wspólnymi występami, że zdecydowali się stworzyć nową muzykę.

Dziś prezentujemy okładkę i tytuł krążka, który brzmi: "A Place Where There's No More Pain". Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, można jednak spodziewać się, że album ukaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. A oto słowo komentarza od basisty Alana Roberta: "Wydaje mi się, że fani zdają sobie sprawę z tego, że nasza twórczość ma swoje źródło w prawdziwym cierpieniu , które w zasadzie od zawsze towarzyszy całemu zespołowi. Wielu fanów powiedziało nam, że dzięki temu, iż podzieliliśmy się z nimi naszym bólem, przeżyli swojego rodzaju katharsis, walcząc ze swoimi własnymi problemami. I to właśnie ta energia, którą dzielimy z ludźmi podczas koncertów daje nam nadzieję na istnienie jakiegoś światełka w tunelu. Dla nas i mam nadzieję ,że dla naszych fanów również, te krótkie chwile, kiedy jesteśmy razem tworzą swojego rodzaju tytułowe miejsce, w którym nie ma bólu."

Więcej szczegółów na temat nowego wydawnictwa Life Of Agony już wkrótce.

MLWZ album na 15-lecie