Plebiscyt MLWZ'2023 - na Wasze głosy czekamy tylko do środy!!!

Redakcja

Trwa nasz doroczny Plebiscyt naszego portalu MLWZ.PL na Najlepsze Albumy 2023 Roku. Na Wasze głosy czekamy jeszcze tylko przez 5 dni!!! Nasz Plebiscyt odbywa się według formuły ‘3x5 + 15 + 1’,  a więc w 5 kategoriach wybieramy: 

  1. Najlepszy progrockowy debiut płytowy (maksymalnie 5 tytułów)
  2. Najlepszy album koncertowy / DVD / BR (maksymalnie 5 tytułów)
  3. Najlepszy progrockowy album polski (maksymalnie 5 tytułów)
  4. Najlepszy progrockowy album zagraniczny (maksymalnie 15 tytułów)
  5. Najlepszy utwór roku (maksymalnie 1 tytuł).

 

Na Wasze głosy czekamy do północy w środę 31.01.2024r.

Jak głosować oraz więcej szczegółów, w tym listy albumów-pretendentów w każdej z powyższych kategorii znaleźć można w Kwadratowym Okienku Plebiscytowym na stronie głównej www.mlwz.pl.

Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi w trakcie dwóch specjalnych audycji z cyklu Mały Leksykon Wielkich Zespołów: w dwie kolejne środy 7 i 14 lutego br.

Szczegółowe wyniki opublikujemy też na naszym małoleksykonowym portalu (w zakładce Plebiscyty, gdzie już teraz możecie zapoznać się z wynikami głosowania w plebiscytach MLWZ.PL w poprzednich latach).

 

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia