Jethro Tull wystąpi czterokrotnie w Polsce

Artur Chachlowski

Formacja Jethro Tull ze swoim liderem – najbardziej rozpoznawalnym na świecie flecistą Ianem Andersonem - wystąpi w Polsce nie tylko z okazji 55-lecia swojej działalności. Jest również nowa płyta studyjna i wiele innych atrakcji, których fani doświadczą podczas czterech koncertów w naszym kraju.

Jednak po kolei...

Jest rok 1967 - wtedy rozpoczyna się historia Jethro Tull - czyli wirtuoza fletu dokonującego kolażu z muzyką rockową. Do tego ironiczne, poetyckie i często prowokacyjne teksty piosenek połączone z kunsztem muzyki i kolorytem dźwięków. Razem z ELP, Genesis, King Crimson, Pink Floyd i Yes - Jethro Tull zaliczany jest do tak zwanej "Wielkiej Szóstki" rocka progresywnego.

Bez mała 55 lat dorobku muzycznego i nowa, wydana w tym roku płyta "The Zealot Gene" oraz wiele innych atrakcji podczas koncertów. Zapraszamy do: 

➡️ 26 maja - Bielsko Biała

➡️ 28 maja - Poznań

➡️ 29 maja - Gdańsk

➡️ 30 maja - Warszawa

Ostatnie bilety dostępne są w systemie eBilet:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/jethro-tull/

MLWZ album na 15-lecie Rozpiska godzinowa Summer Fog Festival Zespół Lifesigns po raz pierwszy zagra w Polsce Ino-Rock Festival 2023 odbędzie się 26 sierpnia 2023r. w Inowrocławiu W lipcu Ostrów Rock Festival 2023 Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.