Październikowy Metal Hammer już w sprzedaży

Artur Chachlowski

Najnowsze, październikowe wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży w całym kraju. Bohaterem okładki jest tym razem formacja Behemoth. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Można nie lubić Nergala, można też być fanem tego, co zdarza mu się wrzucać na social media, ale nie można mu odmówić jednego – czegokolwiek się podejmie, doprowadza to z sukcesem do końca".
 
O nowej płycie Behemoth, o determinacji, ale i o tym jak postrzega dzisiejszą sytuację na świecie - można przeczytać w wywiadzie z Nergalem.
 
Równie ciekawie wypadła rozmowa z Imperial Triumphant – zespół właśnie zagrał w Polsce i potwierdził, że zasługuje na miano nadziei metalu. W numerze znalazły się także wywiady z Machine Head, Razor, Soilwork, Avatarium, The Dead Daisies i polską formacją JAD.
 
Ponadto w październkowym magazynie znajdziecie stałe rubryki, w tym progrockową Za Progiem.
 
Uwaga! Do części nakładu dołączono płytę CD z premierowymi nagraniami, między innymi: Candlemass, Alter Bridge czy The Dead Daisies.
MLWZ album na 15-lecie Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Soft Machine: "Other Doors" Tour w Polsce Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce! Atomic Rooster powraca do Polski jeszcze w tym roku Steve Rothery Band Weekend w Warszawie we wrześniu 2023r.