Zbliża się premiera nowej płyty MoodMan

Artur Chachlowski

Wiosną 2023r. ukaże się nowy, trzeci już album MoodMan. (dokładna data nie jest jeszcze znana – poinformujemy o niej w najbliższym czasie). Krążek będzie zatytułowany Psychoza”.

W warstwie tekstowej "Psychoza"opowiada o współczesnym człowieku, który choć stara się kurczowo trzymać rzeczywistości to jednak pod wpływem wszystkich otaczających go w świecie bodźców, wydarzeń, przeżyć na zmianę traci i odzyskuje kontakt z rzeczywistością.

Płyta ukaże się w polskiej wersji językowej. Zespół nie wyklucza, że jeszcze w tym roku pojawi się anglojęzyczna wersja płyty. Na albumie znajdzie się osiem kompozycji.
Muzycznie będzie to znacznie ostrzejsze wydawnictwo niż wcześniejsze dwie płyty MoodMan. Kompozycje stanowią koncept album i zostały zaaranżowane w taki sposób aby oddać nastrój poszczególnych utworów w wersji lirycznej stoją czasami w kontrze do przesłania tekstu. 

Link do zapowiedzi albumu na YT: https://www.youtube.com/watch?v=CHdpEqJoiEQ 

Singiel "Obsesja" pilotujący płytę "Psychoza":

 

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia