Toguslav Brandt prezentuje nową okładkę i single przed premierą albumu

Artur Chachlowski

Trio Toguslav Brandt zgodnie z zapowiedzią prezentuje zupełnie nowe oblicze przed premierą zapowiadanego od pewnego czasu nowego i drugiego w karierze kapeli krążka.
 
Informowaliśmy na naszych łamach o kolejnych prezentacjach, zarówno muzycznych, jak i graficznych, a sam zespół od początku informował fanów, że chce zmienić swoim nowym albumem  dotychczasowe oblicze. Tym niemniej w ostatnich dniach Toguslav Brandt zaskoczył wszystkich zupełnie, informując o niemal całkowitej metamorfozie. Zmianie uległ bowiem i tytuł albumu, i grafika okładki, jak i sam wymiar muzyczny płyty oraz jej zakładane wcześniej przesłanie.
 
Muzycy zmienili dotychczas zapowiadany tytuł albumu z "Motoroll" na tajemniczo brzmiący "Piąty Wymiar", dając nim do zrozumienia, w jakim kierunku zamierzają teraz zmierzać. Jest to swoiste pożegnanie z dotychczasowym lżejszym wymiarem muzycznym o motocyklowym zabarwieniu. Toguslav Brandt podnosi wyżej poprzeczkę, wchodząc do zupełnie nowego muzycznego świata, ale także nie zdradzając zupełnie swoich dotychczasowych fanów.
 
Nowe oblicze kapeli będzie wciąż pełne wolnego ducha spod znaku easy riders. Nowy tytuł "Piąty Wymiar" to także jeden z nowych utworów, które znajdą się na płycie, zanim go jednak usłyszycie, zespół postanowił wraz z premierą nowej okładki zaprezentować również już ostatnie dwa single przed premierą płyty, zatytułowane" O przeszłości" oraz "Szachy".
 
Opracowanie projektu okładki jest dziełem managera zespołu Moniki A. Gąsiorek z agencji M-ART Mundus. Najnowszych utworów z nadchodzącego albumu można posłuchać na oficjalnym kanale Toguslav Brandt na YouTube, a wkrótce trafią one na streamingi oraz do mediów.  Zapraszamy do zapoznania się z nowym obliczem zespołu Toguslav Brandt: 
 
"Szachy" - https://youtu.be/2B1XSCyRfok 
"O przeszłości" - https://youtu.be/VCUCUxu0DgE
 
MLWZ album na 15-lecie Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Steve Hogarth wystąpi w Łodzi Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!