Sting wraca do Polski

Artur Chachlowski

Sting wystąpi w Polsce na dwóch koncetach w czerwcu przyszłego roku: 6 czerwca w Gdańsku i 7 czerwca w Łodzi.

STING 2024

6 czerwca 2024 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

7 czerwca 2024 – Atlas Arena, Łódź

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a The Guardian z kolei opisuje artystę jako „bezkonkurencyjnego kompozytora kunsztownego popu”.

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada o godzinie 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środa, 22 listopada o godz. 12:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada na LiveNation.pl o godz. 10:00

WIĘCEJ INFORMACJI

sting2024 830

MLWZ album na 15-lecie Muzycy Dire Straits na jedynym koncercie w Polsce David Cross świętuje 50. rocznicę wydania płyty zespołu King Crimson ,,Larks’ Tongues In Aspic" Nowy termin koncertu "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" w Bydgoszczy Zespół Focus powraca do Polski z trasą Hocus Pocus Tour 2024 Pendragon: 'Każdy jest VIP-em" w Polsce!