Już jutro koncert promocyjny albumu zespołu Czekaniem

Artur Chachlowski

Koncert promocyjny nowego albumu Czekaniem odbędzie się już w najbliższą środę, 28 lutego w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce.
 
Trzeci z zaplanowanych koncertów premierowych, promujących debiutancki album zespołu Czekaniem zatytułowany "Od nowa", odbędzie się już w najbliższą środę, 28 lutego, w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w podwarszawskiej Zielonce. Wstęp na koncert jest wolny.
 
Przypominamy, że album "Od nowa" ukazał się 30 listopada 2023 roku. Prezentowany był już w kilku rozgłośniach radiowych i mediach. Album jest wynikiem pracy przygotowawczej do debiutu zespołu przerwanej przez pandemię i zmiany personalne.
 
Obecny skład grupy Czekaniem przygotował album o zabarwieniu pop soul funk. Płyta zawierająca 12 autorskich utworów będzie do nabycia podczas koncertu. Album promowały dwa single "Ja pamiętam" oraz "Miasto Świateł", do którego został zrealizowany klip:
 

MLWZ album na 15-lecie Steven Wilson na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2025 roku Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia