Sonic Universe: dziś premiera albumu „It Is What It Is”

Artur Chachlowski

Dziś ukazuje się „It Is What It Is”, debiutancka płyta zespołu Sonic Universe. Długo oczekiwany album został wyprodukowany przez Mike'a Orlando w jego Sonic Stomp Studios na Staten Island w Nowym Jorku.

Sonic Universe tworzą Corey Glover (Living Colour), gitarzysta Mike Orlando (Adrenaline Mob), basista Booker King i perkusista Taykwuan Jackson. Płyta składa się z 10 utworów, a muzycy pozostają wierni swoim muzycznym korzeniom jednocześnie odświeżając gatunki, w których  zawsze się poruszali.

Za sprawą singli „I Am”, „Higher” i „It Is What It Is”, Sonic Universe zostało okrzyknięte „wspaniałym i dzikim” zespołem (Power Play Rock & Metal Magazine UK), a ich muzyka „uderzającą mieszanką świetnej gry i świetnego śpiewania” (Rock Candy UK).

„...popis sztucznych ogni intensywnych rytmów... ogromny potencjał hitu…”, Rock It 9/10:

„Takiego rytmu nie słyszano od dawna w rockowym świecie. .. Pomiędzy funkiem, alternatywą, rockiem i metalem, ogrom energii. Potężny debiut (...)”, eclipsed Rock Magazine 8/10

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia