The The: nowy singiel i zapowiedź albumu

Artur Chachlowski

Zespół The The ogłosił szczegóły wydania „Ensoulment”, ich pierwszego od ćwierć wieku albumu z premierowymi utworami. Album zawierający 12 kompozycji ukaże się 6 września 2024 r. Jedną z nich jest „Cognitive Dissident”, pierwszy singiel zapowiadający płytę - do posłuchania po rozwinięciu newsa.

Utwory zostały zarejestrowane podczas sześciodniowej sesji w Real World Studios niedaleko Bath, w składzie: Matt Johnson, James Eller (bas), DC Collard (instrumenty klawiszowe), Earl Harvin (perkusja) i Barrie Cadogan (gitara prowadząca). Nowy album to także powrót współproducenta i inżyniera Warne'a Liveseya, który wcześniej pracował nad przełomowymi albumami THE THE „Infected” (1986) i „Mind Bomb” (1989). Nagrania wsparli Gillian Glover (chórki), Terry Edwards (róg), Sonya Cullingford (skrzypce) i Danny Cummings (perkusja).

Lista utworów:

A

1. Cognitive Dissident

2. Some Days I Drink My Coffee By The Grave Of William Blake

3. Zen & The Art Of Dating

B

4. Kissing The Ring Of POTUS

5. Life After Life

6. I Want To Wake Up With You

C

7. Down By The Frozen River

8. Risin’ Above The Need

9. Linoleum Smooth To The

Stockinged Foot

D

10. Where Do We Go When We Die?

11. I Hope You Remember

(the things I can’t forget)

12. A Rainy Day In May

 

Posłuchaj „Cognitive Dissident”:

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia