Pendragon "Everyone is a VIP" weekend: rozpiska czasowa i przydatne informacje

Artur Chachlowski

Już w najbliższą sobotę i  niedzielę, 25 i 26 maja, w klubie Zabrzu czeka na fanów grupy Pendragon wielkie muzyczne wydarzenie - Pendragon "Everyone is a VIP" weekend!

Podczas wydarzenia na sali znajdować się będzie stoisko z płytami i gadżetami zespołu, a w ogródku klubu rozstawione będzie stoisko płytowe OSKAR Records.

Specjalnie dla uczestników wydarzenia została uruchomiona także dedykowana strona internetowa https://oskar-cd.com.pl/pendragon/ , do której zalogować się można wyłącznie z kodem z biletu. Po wydarzeniu znajdą się na niej galerie zdjęć z wydarzenia, filmy, a także mała niespodzianka od organizatora.

Rozpiska czasowa:

Dzień 1* Sobota 25.05

17:00 Otwarcie bram

18:00 Koncert Love Over Fear + Old Favourites

20:20 Przerwa

20:50 Koncert akustyczny

22:00 Spotkanie Meet & Greet – część 1**

 

Dzień 2* Niedziela 26.05 

13:00 Spotkanie Meet & Greet – część 2**

15:00 Zdjęcie grupowe z zespołem

16:30 Sesja Q&A czyli pytania i odpowiedzi do zespołu

17:30 Przerwa

20:00 Koncert Window Of Life + old favourites,

22:10 Spotkanie Meet & Greet – część 3**

* Podany harmonogram jest orientacyjny, a charakter wydarzenia może spowodować zmiany w podanej rozpisce.

** Zgodnie z informacją podaną przy sprzedaży biletów, spotkanie Meet & Greet skierowane jest wyłącznie do dwudniowych VIPów oraz osób posiadających bilet na 26.05. Spotkanie podzielone będzie na trzy części, żeby każdy mógł spotkać się z zespołem. Wstęp na spotkanie jest jednorazowy, za okazaniem biletu na koncert.
 

Sprawne przeprowadzenie sesji Q&A, sesji fotograficznej, rozdanie gadżetów czy umożliwienie spotkania z zespołem podczas M&G dla tak dużej liczby osób jest sporym wyzwaniem logistycznym. Uprzejmie prosimy o stosowanie się do poleceń obsługi wydarzenia i organizatora.

MLWZ album na 15-lecie Tangerine Dream w Polsce: dodatkowy koncert w Szczecinie The Watch plays Genesis na koncertach w Polsce już... za rok Airbag w Polsce na trzech koncertach w październiku Gong na czterech koncertach w Polsce Dwudniowy Ino-Rock Festival 2024 odbędzie się 23 i 24 sierpnia